O firmie

O Firmie

Pracownię Jubilerską Rubin założyliśmy w 1991 roku, a tradycje rodzinne złotniczo-jubilerskie sięgają 1948 roku. Do roku 2016 właścicielem pracowni był Grzegorz Sawicki, całe życie podnosił swoje kwalifikacje w kraju i zagranicą oraz szkolił przyszłą kadrę, która będzie kontynuować jego zawód.

Obecnie właścicielem Pracowni Złotniczej RUBIN jest Jolanta Sawicka i świadczy pełny zakres usług dla Klientów, z wyceną diamentów włącznie.
W pracy kierujemy się przede wszystkim potrzebami naszych Klientów, poprzez wykonywanie usług na najwyższym poziomie, oferujemy biżuterię własnego wyrobu oraz asortyment wytwórców włoskich i krajowych, co pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Nabywców. Posiadamy bogaty wybór pierścionków zaręczynowych i obrączek oraz innych asortymentów jubilerskich – cześć oferty zaprezentowana została na stronie naszej galerii.
Zasady, jakimi niezmiennie kierujemy się w pracy to uczciwość, terminowość i konsekwencja, dzięki tym cechą liczba zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Mogą nas Państwo odwiedzić w naszym sklepie, który mieści się w centrum Starego Miasta w Toruniu, przy ul. Strumykowej 1 – serdecznie zapraszamy!

Jolanta Sawicka